KUURSAAL- MITMEKÜLGNE RUUM

Kuursaal pakub imelist võimalust pidada mistahes stiili või olemusega pidu. Ruumi mahutavus ja avar olemus annab võimaluse peo luua just teie ootustele vastavaks.
Romantiline Pulm Kuursaali roosiaias

Pulmad Wesenberghi Kuur-Saalis – romantika roosiaias. Meie maagiline õhkkond ja avar planeering sobib ideaalselt nii suuremate kui ka hubaste pulmade korraldamiseks. Dekoreerimise mitmekülgsus annab võimaluse korraldada täpselt enda stiili ja soovi järgi unistuste pulmapidu.

Küsi pakkumist ja tule ruume vaatama!
Juubel või sünnipäev kuursaalis


Hea pidu jääb kauaks meelde. Meie mitmekülgsed ja avara planeeringuga ruumid annavad suurepärase võimaluse korraldada just enda nägemuse ja soovi järgi pidu. Ruumid on mõnusalt hubased pisemale ja targalt mahukad suuremale seltskonnale!

Tule ruumidega tutvuma! 
Firmapeod ja jõulupeod

Meeleolukas jõulupidu  või firma sisene sündmus on suurepärane võimalus oma meeskonda tänada või tunnustada. Avarad ruumid mahutavad kenasti suuremaid ja pisemaid kollektiive.  

Lisaks pakume võimalust kasutada päevasel ajal meie konverentsikeskust ja peale pidu võimalust inimesi majutada Hotell Wesenbergh ruumides.

Tule meie ruumide ja võimalustega tutvuma!
Suvepäevad või meeskonnapeod


Korralda meie avaras aias või mahukas Kuur-Saalis suvepäevad või meeskonnapidu. Ruumide unikaalsus annab võimaluse just enda soovi järgi planeerida oodatud sündmus. 

Lastesünnipäevad

Kuursaali suur mahutavus annab imelise võimaluse korraldada lastesünnipäevasid. Lastel on mõnusalt ruumi liikuda ja mängida. Ruumi suur ja avar mahutavus annab võimaluse peole võimalik kaasata ka tegevuskorraldusi või mängujuhti. 

Küsi pakkumist ja tule ruumidega tutvuma!

WESMO OÜ / Tallinna 25, Rakvere / +372 514 5202  / www.wesenbergh.ee

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now